НОВОРiЧНА НiЧ В “ШАЛЕ ГРААЛЬ”

Івент-компанія “Шаленій.Kyiv-Event” організувала підготовку та проведення Новорічної Ночі, в казковому місці під назвою “ШалеГрааль”.

Нам нічого не залишалося, як тільки залучити найкращих артистів і виконавців. Оскільки даний комплекс заслуговує тільки на найвищий рівень. Нами був розроблений індивідуальний сценарій та враховані всі побажання керівництва, яке дуже добре знає інтереси і смаки своїх поважних гостей-відпочиваючих.

Вів захід протягом всієї ночі, професіонал своє справи – ведучий Олександр. Він відмінно впорався зі своїм завданням, тонко відчуваючи всіх присутніх. Музичний колектив “Медоркестра” та зачарована вокалістка Юлія тримали всіх в тонусі своїми музичними талантами. Ну і який же Новий рік без чудес і чарівництва! Подумали ми і запросили ілюзіоніста, фокусника, переможця багатьох лауреатних премій, переможця «Україна має талан 3″ Віталія Лузкаря. Можемо з впевненістю сказати, що Віталік непросто професіонал своєї справи – він справжній маг і чародій! Робота з ним приносить тільки одне задоволення, особливо коли бачиш здивовані очі глядачів і чуєш фрази: “як, ну як він це робить?”) Родзинкою Новорічної ночі була приголомшливо талановита і надзвичайно красива співачка, учасниця Євробачення 2013 від України Злата Огневич. Злата не залишила байдужим нікого! Всі були просто в захваті від її професійного живого вокалу і артистизму. Навіть самі терплячі гості віддавали перевагу ранні спостерігати за програмою тільки зі своїх місць, не втрималися і пішли танцювати) Для нас це найвища плата за виконану роботу.