КОРПОРАТИВ “ОРЛАН iНВЕСТ-ГРУП”

Новорічний корпоратив компанії “Орлан Інвест-Груп”

28 грудня 2016р. в заміському клубі “Кампа”, відбулося грандіозне новорічне подія в оригінальному форматі “Стиляги”.

Співробітники Орлан Інвест-Груп підійшли до свята з усією душею і підготувалися як слід! На один вечір все стали справжніми Стилягами. Назва торжества говорить сама за себе! Адже навіть під час безлічі заборон і суворих законів Стиляги не боялися бути вільними!

Надзвичайна вечірка, на якій не було місця ськукоте і сірості буднів – новорічний вечір в відчайдушної, стильною, наповненою веселощами і нестримним азартом атмосфері!

На вході гостей зустрічав запальний ведучий Олександр, який допоміг всім гостям зануритися в дивовижну атмосферу 50-х років. Чарущая музика чудового кавер бенду в ритмі рок-н-рол, бугі-вугі, твіст і звичайно ж ретро дискотека підірвали данс-пол. Правельний ритм задав професійний шоу-балет, який по мимо своїх яскравих номерів провів не менше яскравий майстер-клас. Свою родзинку в святкування додали такі номери як Шоу “Золота пиль” і “Пісочна анімація“. Різноманітність яскравих фарб, втілених в костюми гостей і щасливі посмішки на обличчі, надовго залишаться в пам’яті. У цьому, безспірне допомогла нам професійна фото зона!

Фінальним дією став шикарний феєрверк, який поставив жирну крапку в цьому грандіозному святі!