Фокусники Magic Five

magic five 1magic five 21-16
starIcon10/10

Бажаєте побачити зірок YouTube-каналу наживо? Забронюйте виступ Magic Five для свята чи заходу. Карткові маніпуляції, фокуси, трюки…

Product Description

Перше відео п’ятірки фокусників Magic Five було записано на стару камеру і викладено на YouTube-каналі в липні 2016 року. З того часу кількість їхніх дописовачів зростає як снігова куля і сьогодні наближається до 11 мільйонів. Чому хлопці стали настільки популярними? Ось що кажуть самі учасники колективу: “Magic Five – це унікальний канал із фокусів! Ми не використовуємо монтаж у наших роликах. Все, що ви побачите – реально!”

Ілюзіоністи щоразу вражають глядачів оригінальними відео. Magic Five не перестають дивувати фанатів – у 2020 році колектив у колаборації із гуртом MOZGI випустив кліп на пісню “Покажу тобі Magic”. Сьогодні канал фокусників займає 5 рядок у рейтингу найпопулярніших в Україні. Кількість переглядів їхнього відео перевищує 1,5 мільярда.

Бажаєте побачити зірок YouTube-каналу наживо? Забронюйте виступ Magic Five для свята чи заходу. Карткові маніпуляції, фокуси з грошима, трюки з вогнем, вплив на людину за допомогою гіпнозу – це і багато іншого чекає на вас на виступі неповторної п’ятірки! Magic Five перетворить свято на захоплююче дійство та колосальний успіх серед гостей гарантовано.

Вартість
Тривалість виступу 30 хв
Додатково оплачується райдер та проїзд за місто
Вiдео