КАПОЕЙРА

cap3cap1cap2
starIcon10/10

Ви можете замовити капоейру в Києві на тимбілдинг, весілля, корпоративний захід, день народження, презентацію, спортивний захід. Капоера в Києві підійде для будь-якого…

Product Description

Капоейру часто прийнято називати бразильським бойовим мистецтвом. Але насправді, де саме вона з’явилася – в ​​Африці чи в Бразилії – точної відповіді не існує.

Найпоширеніша версія походження капоейри: зародилася вона в легендарному поселенні швидких рабів Кіломбо дос Пальмарес (Quilombo dos Palmares). Після їх розгрому португальцями, капоейра продовжувала розвиватися серед рабів. Її доводилося маскувати під танець, щоб приховати справжнє заняття від рабовласників. Цю теорію часто критикують, оскільки не тільки капоейра, але і танці (як і всі прояви африканської культури) часто заборонялися і переслідувалися. Тому маскувати одне заборонене явище під інше не було сенсу. Нижче ви можете ознайомитися з фото і відео матеріалами виступу капоейра в Києві. Капоера в Києві підійде для будь-якого заходу, в своєму роді вона унікальна. Ви можете замовити капоейру в Києві на тимбілдинг, весілля, корпоративний захід, день народження, презентацію.

Вартість
Тривалість виступу
Додатково оплачується
Вiдео