View Cart “ТНМК” has been added to your cart.

Iван Дорн

Иван Дорн сайт, контакты, заказать
Иван Дорн, фото1Иван Дорн, фото4Иван Дорн, фото2Иван Дорн, фото3
starIcon10/10

Іван Дорн – український співак і телеведучий, колишній учасник гурту “Пара Нормальних”. В даний момент займається сольною кар'єрою. Творча біографія Івана Дорна починається ще зі шкільної лави…

Product Description

Іван Дорн – український співак і телеведучий, колишній учасник гурту “Пара Нормальних”. В даний момент займається сольною кар’єрою. Творча біографія Івана Дорна починається ще зі шкільної лави, коли Іван заробляв оцінки, виконуючи вчителям пісні. Тому навчався Дорн на гарні оцінки, з дитинства любив спорт. У шість років Іван вперше опинився на сцені, він брав участь у музичному проекті «Золота осінь в Славутичі».

ВУ 2006 році в житті Івана Дорна відбувається знайомство з Ганною Добридневою. Молоді люди вирішують створити дует «Пара Нормальних», який стрімко набирає популярності. Вони випускають альбом, який виявляється на першому місці хіт-парадів. Незабаром Іван йде з групи, а його місце займає інший соліст. Дорн вирішує зайнятися сольною виконанням, випускає нові композиції, які стають не менш популярними. Молодий артист працює в парі з українськими та російськими зірками.

Вартість780000 грн
Тривалість виступу 45 хв – 1 година
Додатково оплачується Технічний і побутовий райдери
Вiдео