View Cart “Dzidzio” has been added to your cart.

гурт Скай

skay1skay2
starIcon8/10

СКАЙ виступає в нейтральному стилі, тому їх репертуар добре підійде до будь-якого вашого заходу. СКАЙ став одним з небагатьох українських колективів, який постійно радує шанувальників…

Product Description

Організація виступів гурту Скай: (096)-754-24-80, (093)-181-61-60

СКАЙ став одним з небагатьох українських колективів, який постійно радує шанувальників новими кліпами, хітами і альбомами. Гурт виконує музику в стилі рок, поп-рок і навіть пост-панк. Але, тим не менш, вона звучить м’яко, якісно і як би об’ємно.

В арсеналі СКАЙ десятки відомих пісень, серед яких «Я б все віддав», «Відчуваєш», «Давай втечемо» Більшість з них українською мовою, але є композиції і англійською. Група періодично виступає в інших країнах Європи і Америки. Більшість треків виконані в плавному, але ритмічному темпі, можна почути кожну нотку і чудове аранжування, гру басів і чистий голос виконавця.

СКАЙ виступає в нейтральному стилі, тому їх репертуар добре підійде до будь-якого вашого заходу – весілля, ювілею, корпоратива, презентації, вечірки з приводу. Їх музика не напружує, від неї не втомлюєшся. Вона стане чудовим тлом для спокійної бесіди або затишного свята, де всім гостям буде комфортно.

Вартість
Тривалість виступу
Додатково оплачується
Вiдео