ОРГАНiЗАЦiЯ ДНЯ МИТНИКА

Ми не можемо залишити це велике свято в сторонi, оскiльки Митна служба – являеться одним з основних атрибутiв держави. Пропонуeмо вiдзначити цю дату незабутньо i весело.

У листопаді 1952 року, в силу вступила Конвенція, яка свідчила про те, що створена Рада митного співробітництва, а вже 26 січня 1953 р. (наступного року) була реалізована перша сесія цієї Ради (у Брюсселі), яка в 1994 році була названа «Всесвітньою митною організацією». На даній сесії представили голів служб митниці сімнадцяти країн, що входять до складу Європи. Через тридцять років – 26 січня був обраний, як День міжнародного дня митника.

Ми не можемо залишити це велике свято в стороні, оскільки Митна служба – є одним з основних атрибутів держави. Пропонуємо відзначити цю дату незабутньо і весело. Івент-агенція в Києві «Шаленій.Kyiv-Event» з превеликою радістю допоможе Вам, наші дорогі митники у підготовці та реалізації цього чудового свята! Для Вас, ми підберемо найкращу локацію для проведення свята. За місцем розташування, ціною, якістю і з найсмачнішою кухнею. Індивідуально під колектив розробимо цікаву програму з урахуванням всіх ваших побажань і нашого креативу. Надамо на вибір велику кількість професійних ведучих, артистів оригінального жанру, музичних виконавців і безліч інших артистів.