View Cart “Акробатична пара” has been added to your cart.

ПАПЕРОВЕ ШОУ

paper1paper2paper3paper4
starIcon10/10

Яскраве і видовищне шоу на будь-яких майданчиках (в ресторанах, ТРЦ, готелях і клубах) і для будь-якого формату подій: весілля, дитячі свята, корпоративи, приватні заходи, промо-акції…

Product Description

Яскраве і видовищне шоу на будь-яких майданчиках (в ресторанах, ТРЦ, готелях і клубах) і для будь-якого формату подій: весілля, дитячі свята, корпоративи, приватні заходи, промо-акції та ін. Артисти паперового шоу дадуть жару на будь-якому заході, будь-якого формату і тематики.

Шоу побудоване на взаімодейсвіі з гостями, Ви станете не тільки глядачем, а й учасником розважальної програми. Наше паперове шоу – яскраве і запам’ятовуються, Ви гарантовано отримаєте заряд позитивної енергії. Можна сміливо заявити, що паперове шоу- це одна з найяскравіших і неординарних програм серед безлічі святкових послуг, доповнень до шоу-програмі свята.

Часто паперове шоу, асоціюють зі снігом називаючи “снігове шоу”. Велика кількість білого паперу створює ефект шаленості серед гостей. Якщо ж до шоу додати ще штучний сніг з пінопласту, конфетті та метафан, паперове шоу стане яскравою родзинкою в організації вашего заходу.

Вартість
Тривалість виступу
Додатково оплачується
Вiдео