Як вiдзначити День народження компанii

День народження вашоi компанii – це подiя, без сумнiву важливе. Але перед вами тут же виникає два завдання – зробити цю подiю справжнiм святом i ефектно прорекламувати свiй бiзнес.

День народження компанii – це прекрасна можливiсть:

Щоб День народження компанії не перетворився на цілий місяць підготовчих робіт і суєти, його організацію та проведення краще довірити фахівцям в області event менеджменту. Від вас в такому випадку буде потрібно тільки вказати бюджет, в який потрібно вкластися і місце проведення.

Заходи такого роду зазвичай досить масштабні. Тому і місце для їх проведення потрібно підібрати відповідне. З нами ваше свято буде самим яскравим і насиченим в будь-який час року. Умовно всі корпоративи з нагоди Дня народження компанії можна поділити на ті, що проводяться в теплу пору року і ті, що потрібно оригінально організувати, коли на вулиці температура опускається нижче 15 градусів.

Лiтнi корпоративи

Зазвичай в теплу пору року ніхто не хоче сидіти в задушливому залі ресторану або офісному центрі. Тому переважна більшість таких корпоративів потрібно влаштовувати якщо не на свіжому повітрі, то на просторій терасі літнього ресторану.

Щоб провести такий корпоратив максимально комфортно для гостей і вас, наша івент-агенція може запропонувати організацію заходу, кейтеринг, фото відео музичний супровід і виступи улюблених артистів. Ваше свято може прикрасити наш веселий і дотепний ведучий, конкурси для згуртування колективу. Завершенням вечора стане грандіозний салют.

Зимовi корпоративи

Ну і що, що за вікном вітер і дощ, а можливо температура опустилася нижче 10 градусів морозу. З нашою івент-агенцією важлива дата в історії вашої компанії запам’ятається всім гостям надовго. Кращим варіантом буде провести такий захід в хорошому пристойному ресторані або орендувати кілька котеджів в заміському комплексі. Головне тут – це добре підібране меню, музика, цікава програма і заводний ведучий. Все це і навіть більше вам може запропонувати наша компанія.

На завершення можна сказати, що день народження – це дата більш рекламна. Тому якщо вже ви хочете влаштувати такий захід для того, щоб ще раз підкреслити респектабельність і згуртувати колектив, краще довірити цю справу профі, які працюють в нашій компанії.