НОВИЙ РiК – АГРО-КИIВ

19 грудня у Києві в ресторані «Старе місто» івент-агенція «Шаленій» організувала і провела новорічний корпоратив для компанії «Агро-Київ».

Вечір проходив в яскравій, і дуже цікавій тематиці «КОЗИрний НР».

Біля входу, гостей зустрічав символ Нового року 2015 – «Козел» у вигляді ростової ляльки. Він не тільки розважав гостей які приходили, а й дарував прекрасну можливість особисто з ним сфотографуватися на тлі фото зони, яку ми попередньо підготували.

Всі співробітники компанії «Агро-Київ», змогли взяти участь у різноманытних конкурсах, танцювальних майстер-класах, а також у розіграші лотереї та отримати цінний приз, за свої старання і винахідливість.

Ведучим свята був соліст музичної групи і талановитий ведучий, Олександр. Протягом усього вечора дарував людям гарний настрій, драйв, а також радував всіх своїм вокальним виконанням, за що йому окреме, велике спасибі! Допомагав ведучому дивувати публіку наш хороший друг і професійний артист оригінального жанру в Києві – «MAD LIMP». Який виконав номер «Popping show, жива статуя» і оригінально привітав від «Дідуся Мороза в стилі Битбокс». Вечір плавно переходив в танцювальне русло і закінчився запальними танцями.

Вчора на корпоративі раптово з’ясувалося, що жінки нині зустрічають Рік Козла, а чоловіки – Рік Вівці =)

Детальніше про організацію Нового Року, читайте в розділі – “Організація Нового Року