Верка Сердючка

Верка Сердючка
verka2verka1verka3
starIcon10/10

Одна з найяскравіших і оригінальних зірок української естради, загальна улюблениця, неординарна особистість. Вєрка Сердючка разом з Мамою підірвуть Ваше свято своєю енергією і ритмом…

Product Description

Замовлення виступу по тел: (096)-754-24-80, (093)-181-61-60

Хто ж не знає Вєрку Сердючку? Одна з найяскравіших і оригінальних зірок української естради, загальна улюблениця, неординарна особистість – цей список можна продовжувати нескінченно. Вєрка Сердючка разом з Мамою підірвуть Ваше свято своєю енергією і ритмом. Повірте, якщо ви хочете здивувати гостей, кращого варіанту і не знайти.

Хоча Вєрка Сердючка перестала давати сольні концерти і випускати кліпи, вона продовжує виступати на приватних заходах. Кожна пісня стала хітом, проста та ритмічна музика – все, що потрібно для гарного настрою.

Вєрка Сердючка цікава не тільки як виконавиця, а й як яскравий персонаж. Вона може розмовляти з залом, жартувати, поводиться абсолютно невимушено і розкуто в будь-якій обстановці. Її виступ буде доречним практично на будь-якому заході не тільки через відомі пісні, але і завдяки вмінню спілкуватися з глядачем.

Вартість
Тривалість виступу 1 година
Додатково оплачується технічний та побутовий райдери
Вiдео