Петя Чорний

Петя Черный
petia2petia3petia1
starIcon8/10

Хочете, щоб ваше свято було повним емоцій і енергії? Тоді запросіть Петю Чорного. Наполовину циган. Цей артист вміє зацікавити публіку. Його приємний м'який голос зачаровує, хочеться дослухати…

Product Description

Замовлення виступу по тел: (096)-754-24-80, (093)-181-61-60

Хочете, щоб ваше свято було повне емоцій та енергії? Тоді запросіть Петю Чорного. Наполовину циган, цей артист вміє зацікавити публіку. Його приємний м’який голос зачаровує, хочеться дослухати пісню до кінця, співати разом з виконавцем.

Петя Чорний має величезний творчий багаж. Почав працювати ще з 16 років в циганському ансамблі свого батька, гастролював з такими зірками, як Лариса Доліна, Ірина Аллегрова, Валерій Леонтьєв та іншими. Сольна кар’єра почалася більше 20 років тому і до сих пір артист активно розвивається і прагне бути модним і цікавим усім слухачам.

Петя Чорний стане прикрасою вашого заходу. Крім звичайних пісень є сольні композиції під гітару. Всі вони розповідають про любов, красиво описують почуття, наповнені лірикою і ніжністю. Такий репертуар прекрасно підійде для весілля або ювілею, тематичного свята для жінок і інших подій.

Вартість
Тривалість виступу 1 година
Додатково оплачується технічний та побутовий райдери
Вiдео