масляна 2019 ЖК desna residence

Яскравіше, ніж Burning Man. Культовий, ніж Woodstock. Драйвово, ніж Каzантип.

Якщо ви думаєте, що це реклама нового фестивалю – то ні, це зовсім не вона. Ми про Масляну. Це не просто “свято їжі”, це давній слов’янський Party Hard тривалістю в тиждень, святкування закінчення зими і початку весни. Там і катання на санях – якщо погода дозволяла, і бенкет горою, і пісні, і танці, і взагалі – відпалювали “по-дорослому”. На слові “відпалювали” ви повинні були згадати про спалення опудала. Ні? Ну і добре…

З огляду величезної кількості атракціонів у добрих молодців була купа можливостей показати себе перед шляхетними дівчатами. Десь силушкой богатирської похвалитися – перенести або підняти тяжкості, десь заповзятістю шаленою – з лука постріляти аль ще чого. Свято-то весняне – якщо ви розумієте, про що ми. Загалом, Tinder по-нашому.

Не всі традиції дожили до наших часів, але суть свята – його дух, його настрій все ще з нами і ми завжди раді поділитися всім з цим. В цьому році, наприклад, масниця від Шаленій дісталася до жителів Desna Residence. Про те, як все пройшло, можна дізнатися з нашого відео.

Вiдео звiт
масляна 2019 ЖК desna residence