Гарiк Кричевський

Гарик Кричевский
garik2garik3garik1
starIcon10/10

Гарік Кричевський – №1 серед виконавців класичного шансону на пострадянському просторі. Його гастрольна діяльність і подальший стрімкий успіх почався…

Product Description

Замовлення виступу по тел: (096)-909-92-53

Гарік Кричевський – №1 серед виконавців класичного шансону на пострадянському просторі. Його гастрольна діяльність і подальший стрімкий успіх почалися в далекому 1994 році. Через 10 років співак по праву отримав звання Заслуженого артиста України. І це зрозуміло, адже він співає легко про складне. У піснях Гаріка є все: життя, любов, дружба, робочі будні, біль розлук.

“Мій номер 245”, “Киянка”, “Осінній вечір”, “Привокзальна”, “Кораблики” … Хіти, які знають всі, актуальні сьогодні як ніколи. Адже тексти пісень, так чи інакше, близькі кожному. Гарік Кричевський продовжує радувати шанувальників – в 2020 році вийшов 11-й альбом “Поїхали”. Його нові композиції, як завжди, про життя, а головне – потребують детального вивчення струни душі шанувальників гарної музики.

В одній з пісень Гарік каже: “Я співаю для хороших людей”. Це дійсно так! Слухачі відчувають його розташування і щире співчуття. Легке і позитивне виконання підніме настрій ваших гостей з перших акордів і буквально візьме за душу. Життєві теми, добродушний посил текстів пісень, які Гарік Кричевський пише сам, створять затишну і дружню атмосферу на будь-якому святі.

Вартість
Тривалість виступу 45 хв
Додатково оплачується технічний та побутовий райдери
Вiдео