Jonych та Ципа банда

Jonych&Ципа банда
JZT1JTZ2JTZ3
starIcon9/10

В їх піснях ви почуєте відгомони гуцульських мотивів західно-українського весілля, циганських наспівів, балканських труб і міських романсів. Ці емоційні і веселі хлопці успішно з’єднали…

Product Description

Замовлення виступу по тел: (096)-754-24-80, (093)-181-61-60

Продюсер і учасник музичного гурту Jonych&Ціпа банда в 90-ті став відомий як засновник реггі-групи The Вйо. Так, мова про інтригуючого Мирослава Джоновича Кувалдіна. А фронтмен колективу – його брат-близнюк Джоніч. Разом брати створили унікальний український проект.

Їх дебютний альбом “Квасити в Квасах” вийшов в 2020 році. У ньому ми чуємо відгомони гуцульських мотивів західно-українського весілля, циганських наспівів, балканських труб і міських романсів. Ці емоційні і веселі хлопці успішно з’єднали кілька музичних культур в єдине ціле. І тепер радують глядачів запальними і життєвими композиціями. Але, Jonych & Ціпа банда – це не тільки музика. Їх пісні та кліпи завжди пронизані тонким гумором.

Вас чекає нестримні веселощі разом з Jonych&Ціпа банда. Колектив часто запрошують виступати на весіллях та днях народження. Мирослав Кувалдін говорить: “Коли людина танцює, з неї виходить все погане і залишаються чиста сила, чистий дух”. Що ж, можете не сумніватися, під пісні цієї “банди” танцювати будуть всі: від маленьких дітей до гостей поважного віку!

Вартість
Тривалість виступу 45 хв
Додатково оплачується технічний та побутовий райдери
Вiдео