View Cart “Джамала” has been added to your cart.

Без обмежень

БЕZ ОБМЕЖЕНЬ
bez2bez1bez3
starIcon10/10

Українська рок-група, яка по праву може вважатися однією з кращих. Без обмежень – це завжди драйв і емоції, ритм, що пронизує до глибини душі історія, розказана в кожній пісні. Хлопці в основному…

Product Description

Українська рок-група, яка по праву може вважатися однією з кращих. Без обмежень – це завжди драйв і емоції, ритм, що пронизує до глибини душі історія, розказана в кожній пісні. Хлопці в основному виконують композиції українською мовою, російськомовних пісень у них вкрай мало.

Група брала участь у телешоу «Х-фактор 7», дійшла до фіналу, але набрала недостатню кількість глядацьких голосів. І це лише підштовхнуло хлопців працювати більше і стати більш відкритими для шанувальників. Зараз це одна з яскравих «зірочок» нашої естради, з великим репертуаром, кількома альбомами і етнічними мотивами.

Без обмеження безсумнівно сподобається молоді та гостям постарше. Соліст групи володіє красивим виразним голосом, а також харизмою і вмінням тримати зал в тонусі. Тому замовляючи цей колектив, ви отримуєте справжнє видовищне шоу. Ваші гості зможуть підспівувати, танцювати на сцені і провести незабутній вечір.

Вартість
Тривалість виступу
Додатково оплачується
Вiдео