View Cart “Вiталiй Козловський” has been added to your cart.

Анна Трiнчер

Анна Тринчер сайт
Анна Тринчер1Анна Тринчер2Анна Тринчер3Анна Тринчер4
starIcon9/10

Анна Трінчер дуже подобається молоді та підліткам, адже вона такого ж віку. В аранжуванні композицій використовуються популярні зараз прийоми та способи обробки звуку. Замовивши…

Product Description

Замовлення виступу по тел: (096)-754-24-80, (093)-181-61-60

Анна Трінчер — нова співачка і супер фіналістка українського шоу “Голос країни 8”. Знімалася в популярному серіалі на території України “Школа”. Свою популярність вона здобула завдяки серіалу “Школа”, звідки її знають безліч підлітків і фанатів харизматичного і ніжного образу актриси.

Анна Трінчер виконує пісні російською та українською мовою, більшість з яких дуже ритмічні та запальні на будь-якому святі чи концерті. У 2015 році зірка представила Україну на дитячому Євробаченні, яке проходило в Болгарії місті Софія. Свою музичну кар’єру дівчина почала ще в школі по класу інструменту Бандури.

Пізніше Анна почала сольну кар’єру, яка безперервно переплітається з нею і по нинішній час. Анна Трінчер дуже подобається молоді та підліткам, адже вона такого ж віку. В аранжуванні композицій використовуються популярні зараз прийоми та способи обробки звуку. Замовивши Анну на свій захід ви точно не прогадаєте з загальною атмосферою та музикою.

Вартість
Тривалість виступу 1 година
Додатково оплачується технічний та побутовий райдери
Вiдео