Альоша

Алёша
alyosha1alyosha2alyosha3
starIcon8/10

Виконавиця представляла Україну на пісенному конкурсі «Євробачення» в 2010 році, після чого її сольна кар'єра помітно пішла «в гору». Зараз в її репертуарі багато відомих і улюблених багатьма хітів…

Product Description

Смілива і енергійна виконавиця Альоша – це справжня «зажигалочка» будь-якого вечора. Вона підніме з місця і змусить танцювати, не дасть нудьгувати і забезпечить відмінний настрій кожному гостю на вашому святі. Тому якщо вам потрібен драйв, ритм, видовищність в обрамленні прекрасного сильного голосу, Альоша стане чудовим вибором.

Виконавиця представляла Україну на пісенному конкурсі «Євробачення» в 2010 році, після чого її сольна кар’єра помітно пішла «в гору». Зараз в її репертуарі багато відомих і улюблених багатьма хітів. Вона сама пише пісні, виконує композиції російською, українською та англійською мовою. Притягує до себе своєю харизмою і відкритістю.

Групу Альоша можна запросити на будь-який захід, її репертуар універсальний – тут є ліричні, повільні, сумні і навпаки ритмічні композиції. Тому вона стане прикрасою на вашому весіллі, ювілеї, корпоративі, модному показі та інше.

Вартість
Тривалість виступу
Додатково оплачується
Вiдео