View Cart “ВiННИЦЬКi ПЕРЦi” has been added to your cart.

Загорецька Л.С.

zagoretsya2zagoretsya1
starIcon10/10

Команда Загорецька Людмила Степанівна – це унікальний проект створений в рамках шоу «Ліга Сміху». Команда була сформована в 2011 році і підкорила телеглядачів…

Product Description

Замовлення виступу по тел: (096)-754-24-80, (093)-181-61-60

Команда Загорецька Людмила Степанівна – це унікальний проект створений в рамках шоу «Ліга Сміху». Команда була сформована в 2011 році і підкорила телеглядачів своєю унікальною подачею гумористичних жартів.

Віктор Розовий і Святослав Антипов далеко не новачки серед коміків. Свою команду хлопці заснували ще в 2011 році. На той час вони були гравцями двох КВН-команд Львівського політеха. Загорецька Людмила Степанівна – це вигадане ім’я з такою ж неординарною подачею гумору.

Для цих хлопців гумор становить більше хобі тижня роботи. Тому жарти і інші виступи йдуть від душі легко і не втрачено. Віктор заробляє на життя проведенням корпоративів, весіль або інших урочистих подій, а Святослав поки в творчих пошуках.

Деякі судді з Ліги Сміху відгукуються про Марка так: “Він трошки дивний. Він так ні на кого не схожий, так що жарти і гумор сприймаються в абсолютно в іншому ключі. Так, це можна сказати, знахідка”.

Стилістика і подача матеріалу команди Загорецька Людмила Степанівна подарує вам безліч позитиву і гарного якісного гумору, на довгий час. Не забудьте запросити цих хлопців на свій корпоратив або інше торжество і вечір жартів вам точно гарантований.

Вартість
Тривалість виступу
Додатково оплачується побутовий райдер
Вiдео
Category: