Брати Яремчуки

Братья Яремчук
yarem2yarem4
starIcon8/10

Виконавці в основному співають пісні українською мовою. В арсеналі народні та ліричні композиції, які розповідають про почуття, любов до України або просто історії про теплі моменти з життя…

Product Description

Замовити виступ, Ви можете по тел: (096)-754-24-80, (093)-181-61-60

Любите гарні українські пісні в прекрасному професійному виконанні? Тоді дует братів Яремчук якраз те, що ви шукали. Заслужені артисти України, лауреати численних конкурсів, учасники пісенних фестивалів і телешоу, власники чистого голосу і м’якого тембру – це все про братів Яремчук.

Виконавці в основному співають пісні українською мовою. В арсеналі народні та ліричні композиції, які розповідають про почуття, любов до України або просто історії про теплі моменти з життя. Дует здатний створити невимушену, спокійну і дуже комфортну для кожного гостя атмосферу. Їм хочеться підспівувати, адже слова пісень багато хто знає з дитинства.

Брати Яремчуки стануть прикрасою будь-якого вашого заходу – ювілей, пам’ятна дата, подарунок імениннику, презентація та інші. Репертуар складається з багатьох популярних хітів, серед яких ви зможете вибрати найулюбленіші.

Вартість
Тривалість виступу
Додатково оплачується
Вiдео