Олександр Скiчко

Ведущий Александр Скичко
skichko1skichko3skichko2skichko4
starIcon10/10

Хто вміє заводити публіку і піднімати настрій, так це Олександр Скічко. У його послужному списку настільки багато значущих подій, що можна не сумніватися – це…

Product Description

Хто вміє заводити публіку і піднімати настрій, так це Олександр Скічко. У його послужному списку настільки багато значущих подій, що можна не сумніватися – це професіонал своєї справи. Олександр відмінно пародіює зірок естради і кіно, добре показав себе в розмовному жанрі, а також іноді з’являється в кіно.

Самими значущими подіями в кар’єрі Скічко можна вважати «Євробачення 2017», ведучим якого він був, а також чудове ранкове шоу на радіо і безліч телепередач. Працював в парі з такими знаменитостями, як Ольга Полякова, Анатолій Анатоліч і інші. Олександр відрізняється чудовим вмінням зацікавити аудиторію, привернути увагу до себе, створити невимушену і комфортну для кожного атмосферу.

Скічко стане правильним вибором, якщо ви хочете організувати «не нудний» корпоратив, ювілей, день народження або весілля. Він добре проводить свята, а також може стати частиною їх розважальної програми!

Вартість 1 грн/6 годин
Додатково оплачується Проїзд за Києвом
Вiдео
Category: