СANDY BAR НА ВЕСiЛЛЯ

На даний час, одним з самих популярних i яскравих трендiв в органiзацii рiзноманiтних весiлль, корпоративiв, дитячих свят e Candy – bar ( Кендi бар). Candy-bar – це креативно сервiрований i яскраво декорований стiл зi всiлякими десертами та рiзноманiтними солодощами.

Мармеладкі і шоколадки, марципани та драже, бізе, зефір і багато інших кондитерських виробів, розкладені по шикарних баночках і підносі, прикрашені дизайнерськими оригінальними аксесуарами, додадуть незвичайну вишуканість будь-якому святу і допоможуть розкрити його тематику.

Кенди-бар на свадьбе

Ідея організувати солодкий стіл на весіллі, полягає в тому, що б втілити в реальність безмежну розмаїтість солодощів для весільних декорацій. Гарний солодкий стіл не тільки прикрасить урочистий зал але і підкреслить ідею теми весілля. Кенді бар, так само стає частиною розважальної програми, який викликає у всіх гостей захват. Адже велика частина з нас, включаючи і тих, хто не хоче або не готовий в цьому зізнатися, просто обожнюють солодощі! До того ж, красиві як дитячі картинки і в тей час апетитний Candy-bar шикарно виглядає на фотографіях.

Оригинальный сладкий стол на свадьбе

Надаючи різноманітність для декораторських ідей, Кенді бар не вимагає великих витрат, як фізичних так і фінансових, залишаючись на даний час, найдоступнішим і оригінальним способом прикраси весільне свято. Оскільки сервіровка та меню весільного солодкого столу це в першу чергу не вартість, а креативна ідея!