View Cart “ЛiСАПЕТНИЙ БАТАЛЬЙОН” has been added to your cart.

Вiктор Романченко

Виктор Романченко
romanchenko1romanchenko2
starIcon9/10

Брав участь в шоу «Х-factor» і став його переможцем, брав участь у відбірковому турі на «Євробачення». Віктор Романченко стане саме тим артистом, який вам потрібен!…

Product Description

Замовити виступ Вiктора Романченко (096)-909-92-53, (093)-181-61-60

Якщо ви хочете здивувати гостей і послухати улюблені хіти в якісному виконанні, Віктор Романченко стане саме тим артистом, який вам потрібен. Він брав участь в шоу «Х-factor» і став його переможцем, брав участь у відбірковому турі на «Євробачення». Часто виступає на фестивалях і різних музичних подіях. А це найкраща реклама, яка скаже про рівень і таланті виконавця голосніше за слова.

Віктор співає пісні українською, російською та англійською мовами. Співак виконує як світові хіти, так і свої власні композиції, які ваші гості точно чули і не раз.

Віктора Романченко запрошують виступати на днях народженнях, корпоративах, презентація і на інших святах, де потрібна яскрава зірка, яка б сподобалася абсолютно всім запрошеним. Віктор може стати сольним виконавцем і провести на сцені весь святковий вечір або виступати разом з іншими артистами.

Вартість 30000грн
Тривалість виступу 1 година
Додатково оплачується технічний та побутовий райдери
Вiдео