View Cart “Вiталiй Козловський” has been added to your cart.

Mozgi

Mozgi сайт
Mozgi1Mozgi2Mozgi3
starIcon9/10

Вибравши даних хлопцiв у себе на корпоративi, весiллi чи днi народженнi, ви не прогадаєте з загальною тематикою заходу i подаруйте своїм гостям заряд енергiї та позитиву на весь вечiр…

Product Description

Замовлення виступу по тел: (096)-909-92-53, (093)-181-61-60

«Mozgi» – це новий музичний проект в основi якого є популярнi зiрки українського шоу-бiзнесу. Всi учасники групи «Mozgi» – це справжнi мисливцi за драйвом, танцем i яскравими емоцiями. Цi брутальнi чоловiки не можуть встояти перед заводною публiкою. Вони вмить запалюють сумовитий вечiр свята своєю харизмою та енергетикою.

Музичний стиль групи «Mozgi» має насичене фольклорне забарвлення з домiнацiєю баса i яскраво вираженого денс-акомпонiювання. Стиль цих хлопцiв переплiтається з танцювальними рухами та музикою пiд ритм якої просто не можна встояти. Ноги самi просяться на танцмайданчик. Свiй стиль виконання учасники назвали в жартiвливiй назвi “електрошаурма”. У музичному виконаннi проекту «Mozgi» переплiтається сумiш Сходу i Заходу з усiма динамiчними мотивами та потужними бiтами. Всi слова, рухи та загальна атмосфера проявляються в етнiчному звучаннi.

Вибравши даних хлопцiв для корпоративу, весiлля чи Дня народження, ви не прогадаєте з загальною тематикою заходу i подаруєте своїм гостям заряд енергiї та позитиву на весь вечiр. Порадуйте не тiльки себе, але i своїх родичiв, замовивши групу «Mozgi»!

Вартість
Тривалість виступу 1 година
Додатково оплачується технічний та побутовий райдери
Вiдео