Марк Куцевалов

марк куцевалов
mark3mark2mark1
starIcon10/10

Його вважають самим загадковим учасником “Ліги сміху” і називають королем імпровізацій. Цей імпозантний, тямущий і неординарний ведучий саме те що вам потрібно…

Product Description

Замовлення виступу по тел: (096)-909-92-53, (093)-181-61-60

Куцевалов Марк Артурович – це неординарний український стендап-комік і сценарист, який виступає під сценічним ім’ям Прозорий гонщик.

Його вважають самим загадковим учасником “Ліги сміху” і називають королем імпровізацій. Цей імпозантний, тямущий і неординарний ведучий саме те що вам потрібно для веселого і яскравого вечора в колі найближчих людей.

Марк любить потролити людей і виконує свої тексти в форматі стендапу. Цей формат підкорив багато сердець телеглядачів і відмінно розбавить атмосферу будь-якого святкування.

Деякі судді з Ліги Сміху відгукуються про Марка так: “Він трошки дивний. Він так ні на кого не схожий, так що жарти і гумор сприймаються в абсолютно в іншому ключі. Так, це можна сказати, знахідка”.

Не забудьте запросити на свій день народження, весілля або інший яскравий захід Марка Прозорого гонщика. Адже він дарує запаморочливий запал на довгий час своєї присутності на святкуванні. Цього запалу вистачить усім, а гості ще довго будуть згадувати і декламувати його жарти в повсякденному житті. Адже Марк – це новий формат українського шоу-бізнесу.

Вартість
Тривалість виступу 1 година
Додатково оплачується голос Прозорого гонщика
Вiдео
Category: