Iгор Ласточкiн

Игорь Ласточкин
lastochkin1lastochkin2lastochkin3
starIcon10/10

Цей імпозантний і завзятий телеведучий стане справжнім забарвленням на будь-якому торжестві. Ви тільки уявіть скільки запалу і енергії зберігається…

Product Description

Замовлення виступу по тел: (096)-754-24-80, (093)-181-61-60

Ігор Ласточкін – це справжній дар на ваше свято. Кар’єрна сходинка Ігоря Ласточкіна почалася в 2008 році, де він активно проявив себе в команді КВН. Після чого актора і шоумена почали запрошувати в інші не менш яскраві проекти такі як: Ліга Сміху і Розсміши Коміка, де Ігор Ласточкін проявив себе в ролі блискучого телеведучого.

У цієї людини дуже багато яскравих і неординарних типажів. Наприклад, в телепроекті Ігор Ласточкин зіграв чиновників, депутатів і навіть футбольних суддів. Зрозуміло, в скетчах не називаються реальні прізвища героїв, але екранні образи виходять такими яскравими і красномовними, що глядачам неважко здогадатися, про кого йде мова.

Для цих хлопців гумор становить більше хобі тижня роботи. Тому жарти і інші виступи йдуть від душі легко і не втрачено. Віктор заробляє на життя проведенням корпоративів, весіль або інших урочистих подій, а Святослав поки в творчих пошуках.

Деякі судді з Ліги Сміху відгукуються про Марка так: “Він трошки дивний. Він так ні на кого не схожий, так що жарти і гумор сприймаються в абсолютно в іншому ключі. Так, це можна сказати, знахідка”.

Тому цей імпозантний і завзятий телеведучий стане справжнім забарвленням на будь-якому торжестві. Ви тільки уявіть скільки запалу і енергії зберігається в цій людині. Як він блискуче і не награно грає поставлені ролі, скільки харизми і драйву заховано за його образами. Не сумнівайтеся Ігор Ласточкин стане справжньою окрасою вашого заходу, в не залежності від місця і стилістики проведення.

Вартість
Тривалість виступу
Додатково оплачується сценарій
Вiдео
Category: