КОРПОРАТИВНИЙ ВІДПОЧИНОК

Таким заходом ви відразу вб'єте декількох зайців. По-перше, Ваші співробітники нарешті зможуть відволіктися від всіх побутових проблем і як слід з користю відпочити. По-друге, всі хто будуть присутні на заході, обов'язково отримають необхідний заряд позитивного драйву та енергії.

Органiзацiя корпоративного вiдпочинку в Киeвi, Корпоратив на природi

Тимбiлдинг Мати і дитя
Тiмбiлдинг Iгри патрiотiв
Команда iвент агенції «Шаленій», реалізувала для медичного центру «Мати і дитя» командообразовательную програму «Ігри патріотів».
Тимбилдинг "Парусная Регата"
Тiмбiлдинг “Парусна Регата”
Бризки води летять з-під носа добротного судна, а вітер наповнює вітрила …І нехай вода не океанська, а з Дніпра, але враження…
Корпоратив
Корпоратив “Ангели та Демони”
Корпоративна вечірка для співробітників компанії Ivmed в День медпрацівника. Як прогриміли «Ангели та Демони»…
Вiдео звiти
Корпоратив “Ангели та Демони”
Процес
процес організації тимбiлдинга

В практиці у кожного з керівників компанії рано чи пізно зустрічається така проблема, коли він починає ламати голову над тим, як поліпшити рівень якості роботи своїх підлеглих. Погодьтеся, що це справжня проблема, коли працівники компанії з самого ранку, прийшовши на роботу, мріють тільки про одне – як би скоріше закінчився трудовий день. Поступово кожен співробітник з головою поринає в особисті проблеми, все менше і менше приділяючи час взаємодії з колегами і втрачає інтерес до своєї роботи. У такі моменти керівництву залишається тільки мріяти про якісно – ​​злагодженої та згуртованої роботи свого колективу. Ось коли ідеальне рішення всіх проблем і питань може стати організація корпоративу на природі.

Таким заходом ви відразу вб’єте декількох зайців. По-перше, Ваші співробітники нарешті зможуть відволіктися від всіх побутових проблем і як слід з користю відпочити. По-друге, всі хто будуть присутні на заході, обов’язково отримають необхідний заряд позитивного драйву та енергії. А по-третє, у Вас з’явитися відмінна можливість пробудити в Ваших співробітників дух єдиного колективу, який налаштує їх на злагоджену, плідну роботу. Погодьтеся, що для досягнення всіх цих позитивних цілей варто докласти чимало зусиль, спрямованих на ретельну організацію та проведення корпоративу на природі. Якщо Ви хочете отримати тільки найвищі результати від проведеного свята, то підготовка повинна бути організована на найвищому рівні.

Найправильніше якщо майбутній корпоратив на свіжому повітрі буде розбитий на два блоки: ігри що формують команди , банкет, фуршет або пікнік. На блок “ігри” як правило йде найбільше часу. Він повністю складається з ігрових тренінгів, конкурсів, квестів і різноманітних ігор. Даний корпоративний відпочинок називається – тімбілдінг. Головною його метою є можливість розкрити свої особистісні потенціали і професійні навички командної роботи у співробітників. Сценарій, тематика проведення ігрової програми можуть бути найрізноманітнішими. Все буде залежить від Вашого бажання, завдання та кількості співробітників, які братимуть участь.

Це можуть бути як інтелектуальні квести, спортивні змагання, ігрові пошуки скарбів, гонки на картингах, пейнтбольні бої, футбольні, волейбольні змагання, так і командні веслування на байдарках, гонки на квадроциклах та ще багато цікавого… Який би з цих варіантів тімбілдінга Ви не вибрали, головне це все заздалегідь професійно придумати, продумати і підготувати до дрібниць. Розробити сценарій і всі майбутні етапи виконуються лише зусиллями згуртованої команди.

Чудовою винагороду після завершення ігор, стане корпоративний банкет або просто пікнік на свіжому повітрі серед чудової природи. Основна відмінність від традиційного корпоративу в ресторані полягає в тому, що скрізь панує неофіційна атмосфера, яка однозначно дозволить зміцнити взаєморозуміння, командну роботу і позитивну атмосферу яка зародилася ще в першій половині дня, на командних іграх. У деяких склалася така думка, що корпоратив на природі є не чим іншим, як звичайним пікніком.

Хочемо зауважити, що це дуже велика помилка, оскільки на сьогоднішній день існує безліч варіантів надання різних рівнів сервісу кейтерінгової служби нашої компанії. Івент-агентство «Шаленій.Kyiv-Event» без проблем організують для Вас повноцінну виїзну кухню на найвищому ресторанному рівні. Додамо до цього якісний музичний супровід і концертну програму з артистами оригінального жанру, зірками естради, і в результаті Ви отримаєте відмінний свято, де кожен із співробітників зможе відпочити на славу і отримати масу позитивного заряду.