ЯК ВiДСВЯТКУВАТИ ДЕНЬ НАРОДЖЕННЯ ДИТИНИ В КИeВi

Ви хвилююче готуeтесь до вiдповiдальноi подii i це нормально, адже у Вашоi дитини скоро День народження, на який вона цiлий рiк з нетерпiнням чекала.

Ну, звичайно ж, кожені люблячі батьки мріють організувати День народження своєї дитини на вищому рівні, щоб він запам’ятався як найвеселіший, яскравий і незвичайний день в її житті. Тут як завжди виникає найпопулярніше і важливе питання – “Як же все це вигадати, підготувати, втілити, щоб виглядало барвисто і не схоже ні на одине інше свято?” На перший погляд здається, варіантів дуже багато і труднощів не буде. Але коли підходити час все ближче і ближче, ми розуміємо, що все не так просто і Ви не хотіли б для свого малюка тієї банальності і простоти, буденності за чашкою чаю та шматочком тортика. Звернувшись в агенцію «Шаленій.Kyiv-Event» наша професійна команда допоможе Вам у всіх організаційних питаннях: підбере для Вас підходяще місце проведення, тематичну програму з мультиплікаційними героями, кумирами Вашої дитини, з якими вона мріє зустрітися і щиро вірить, що вони існують. Професійні флористи прикрасять майданчик і нададуть їй фантастичний образ! Пропонуємо Вам ознайомитися з кількома варіантами

ТЕМАТИЧНi ПРОГРАМИ ДЛЯ ДИТЯЧОГО ДНЯ НАРОДЖЕННЯ

До Вашої уваги велика кількість тематичних сценаріїв. Одні з найпопулярніших програм для дитячого Дня народження: “Принц і Принцеса”. Казкові персонажі перетворять свято Вашої дитини в незабутній урочистий бал. Весела і запальна програма з “Елвісом і Монро” дозволить Вашій дитині проявити свої таланти в музичній сфері і танцювати до упаду в супроводі цих великих зірок. “Міккі і Мінні Маус” веселуни, яких люблять напевно всі діти на землі, вони підкорили безліч сердець своєю неординарністю, завзятістю і прагненням все до нових і нових пригод. Вони з радістю візьмуть Ваших малюків, для подолання своїх наступних перешкод. Ідеально підходить для діток від 3-х років. Справжня мрія для всіх хлопчиків і дівчаток це програма “Пірати Карибського моря”. Дивовижні та захоплюючі пригоди з капітаном Джеком Горобцем і його друзями не залишать байдужим нікого. Програма за мотивами відомої казки “Аліса в країні чудес”. Аліса зі своїми друзями потрапляє до країни чудес, де вони опиняються в атмосфері фантастичних пригод та дива.

МiСЦЕ ПРОВЕДЕННЯ ДИТЯЧОГО ДНЯ НАРОДЖЕННЯ

Пропонуємо Вам свою допомогу в підборі приміщення. Яскраві майданчики в Києві, ресторанчики, дитячі кафе, чудово підійдуть для святкування Вашого свята. Великий вибір закладів, які ми рекомендуємо, дозволять підібрати максимально відповідний для Вас варіант за ціною, якістю, місцем розташування, стилем та іншими критеріями.

ОФОРМЛЕННЯ ПРИМiЩЕННЯ НА ДИТЯЧИЙ ДЕНЬ НАРОДЖЕННЯ

Наша команда перетворить будь-який звичайний майданчик або кімнату в яскравий і барвистий світ, в якому свято дитини перетворитися на казку. Ми оформимо приміщення під будь-яку тематику свята. Повітряні кульки – самий популярний і недорогий спосіб прикрасити приміщення. Адже для дитини одна кулька – вже свято і це чиста правда! Повітряні кульки настільки подобаються дітям, що напевно ніколи їм не набриднуть. З повітряних кульок можна створити ціле літаючий, повітряний витвір мистецтва.