View Cart “ШОУ БАРАБАНЩИКiВ” has been added to your cart.

ГУРТ “КЛЕЙ УГРЮМОГО”

kley1kley2kley3kley4
starIcon8/10

Гурт “Клей Угрюмого” ​​- фіналісти 4-го сезону самого вокального шоу “Х-Фактор”. Стільки гумору, позитиву і світла, скільки випромінювали ці молоді хлопці вистачило б, щоб підзарядити…

Product Description

Гурт “Клей Угрюмого” ​​- фіналісти 4-го сезону самого вокального шоу “Х-Фактор”. Стільки гумору, позитиву і світла, скільки випромінювали ці молоді хлопці, вистачило б, щоб підзарядити цілу електростанцію.

Музичний гурт ” Клей Угрюмого ” ​​- найоригінальніші і веселі учасники Х -фактора за всю його історію. У колективі «Клей Угрюмого » 4 учасників – Вітя , Рома і два Максима . За фахом вони все – викладачі музики. На київському кастингу проекту «Клей Угрюмого » виконав кавер на пісню « А він тебе цілує » групи «Руки вгору» і отримав чотири суддівських «так». Саме ця композиція стала для групи квитком в прямі ефіри. Оригінальний кавер на власну пісню оцінив сам Сергій Жуков. І вже після того , як хлопці покинули тв- шоу , вони знову повернулися на велику сцену , але вже як спеціальні гості великого сольного концерту групи « Руки Вверх ». Це було для них своєрідним бойовим хрещенням і посвяченням у справжніх артистів.

Вартість
Тривалість виступу
Додатково оплачується
Вiдео