View Cart “АГОНЬ” has been added to your cart.

green grey

Группа Green Grey
greengrey3greengrey1greengrey2
starIcon8/10

Українська рок-група Green Grey. Основні музичні жанри відображені в стилях: Рок, Поп, Фанк, Тріп-Хоп, Дабстеп, «укр-поп». В основному їх концерти змішують в собі:…

Product Description

Замовлення виступу по тел: (096)-909-92-53

Українська рок-група Green Grey була заснована в 1993 році в місті Київ. Період заснування припав на весну. Саме весна послугувала назвою групи. Green Grey в перекладі з англійської означає зелений і сірий, адже найчастіше весна у нас асоціюється з цими чудовими тонами. Основні музичні жанри відображені в стилях: Рок, Поп, Фанк, Тріп-Хоп, Дабстеп, «укр-поп».

Вони активно проявляють себе на сцені і по сей день. В основному їх концерти змішують в собі: професійний балет, яскраві спецефекти, піротехніку і безліч сценічних трансформацій.

Ці хлопці випустили за роки своєї діяльності шість студійних альбомів, два компіляцію кращих пісень і концертний альбом «Дві епохи». Вони точно знають чого яскравого і вражаючого можна піднести вашому торжеству в будь-який час дня і ночі. Чарівні мотиви Green Grey точно підкорять вас своїм звучанням.

Вартість
Тривалість виступу 1 година
Додатково оплачується технічний та побутовий райдери
Вiдео