View Cart “ОЛЬГА ЦИБУЛЬСЬКА” has been added to your cart.

D.LEMMA

Группа Dlemma, сайт, контакты, заказать
Dlemma3dlemma1Dlemma2Dlemma4
starIcon6/10

Молода група після випуску дебютного альбому «Це наше» була визнана першим українським R&B. Зараз у «D.Lemma» свій неповторний стиль, один за іншим вони випускають нові танцювальні хіти…

Product Description

Група D.Lemma утворилася в Києві на початку 2005 року. Хлопці зійшлися схожими поглядами на життя і на музику. Молода група після випуску дебютного альбому «Це наше» була визнана першим українським R & B. Зараз у «D.Lemma» свій неповторний стиль, один за іншим вони випускають нові танцювальні хіти. Багато в чому завдяки цьому «D.Lemma» відомі, як сама позитивна і енергійна група в українському шоу-бізі.

У 2008 році група «D.Lemma» здобула перемогу в номінації «краще RnB відео» на найпрестижнішої премії вітчизняної RnB / HIP-HOP культури «SHOWTIME RNB / HIP-HOP Awards». Влітку 2009 спільний кліп гурту “D.Lemma” і “Пара Нормальних” ротується на всіх музичних каналах країни і стає стовідсотковим хітом. Пісня “Гей Бейба” звучала майже на кожній дискотеці і принесла групі миттєвий успіх. У 2009 році групу покинула солістка Марія Малиш. Дівчина пішла в сольну кар’єру. Оновлений склад групи припав до душі продюсеру гурту Олегу Герману і вони підписали довгостроковий контракт.

На зміну хіту “Ей Бейба” прийшов новий трек “Дим”. Пісня “Дим” поставила крапку в складі і репертуарі групи міцно закріпивши за собою імідж однієї з наймодніших і популярних груп в Україні. Замовити гурт, Ви можете в нашій івент-агенції “Шаленій”.

Вартість
Тривалість виступу
Додатково оплачується
Вiдео