View Cart “РОСТОВi ЛЯЛЬКИ” has been added to your cart.

ДИТЯЧИЙ АКВАГРИМ

Детский аквагрим киев
аквагрим1аквагрим2аквагрим3аквагрим4
starIcon8/10

Дитячий аквагрим в Києві – відмінна можливість зайняти дітей на дитячому святі, як до початку заходу, так і під час, оскільки цікаво не тільки тому, хто гримує але і всім іншим спостерігати за тим, як із звичайних мазків і завитків з'являються дивовижні образи…

Product Description

Дитячий аквагрим в Києві – відмінна можливість зайняти дітей на дитячому святі, як до початку заходу, так і під час, оскільки цікаво не тільки тому, хто гримує але і всім іншим спостерігати за тим, як із звичайних мазків і завитків з’являються дивовижні образи персонажів і герої казок.

Дівчатка перетворюються на добрих фей, пурхають метеликів, незвичайних принцес, а хлопчики можуть стати піратами, тваринками, фантазія наших аква-гримерів безмежна. І Ви побачите, як заіскряться очі діточок і Ваші діти надовго запам’ятають дитяче свято в Києві, адже Ви подаруйте їм світ щастя.

Дитячий аквагрим наноситься абсолютно безпечною фарбою для обличчя і тіла, виготовленої на водній основі і натуральних барвниках. Він не закупорює пори, абсолютно безпечна для шкіри, лягає тонким, легким шаром, лягає на шкіру легко і швидко, досить еластичний.

Вартість
Тривалість виступу
Додатково оплачується