СВЯТКУВАННЯ 23 ЛЮТОГО В КИeВi

23 Лютого – один з небагатьох в календарi днiв, коли наша сильна половина людства заслужила законне право приймати вiд жiнок поздоровлення, подарунки та подяку. Вже кiлька десятилiть ми вiрнi цiй традицii урочисто i широко зустрiчати та святкувати День захисника з особливим теплом та любов’ю.

Івент-агентство «Шаленій.Kyiv-Event» пропонує Вам організувати і провести корпоратив, на честь великого свята “Дня захисника Вітчизни” який відзначається 23 Лютого, щоб це свято запам’яталося всім Вашим дорогим чоловікам. Будь це в дома з сім’єю або в офісі для співробітників. 23 Лютого – День захисника нашої батьківщини, в той же час і день Чоловіків. Для Вас, в нашому арсеналі, безліч яскравих сценаріїв , ми підберемо оригінальних артистів для проведення корпоративних свят на честь Дня захисника Вітчизни.Відмінне, яскраве і запам’ятовуючий захід – це імідж Вашої компанії і запорука подальшого успіху! Тому, якщо Ви довірите своє свято професіоналам, ми гарантуємо, що Вам залишиться тільки радіти забійному настрою і захопленню Ваших співробітників – дорогих чоловіків! Детальніше ознайомиться з організацією 23 лютого в Києві, а також про варіанти його проведення ви можете тут.

1. Польова армійська кухня

Організуємо для Вас виїзну польову армійську кухню на Вашому заході і корпоративному відпочинку на природі. З військовою стилістикою і атрибутикою, як на дрібних так і на масових святкових подіях в стилі мілітарі. Виїзна кухня – від нашого кейтерінгу в Києві – це гарантія якості!

2. Армійський Пейнтбол

За останні час пейнтбол стає все більш популярним видом активного відпочинку. Пейнтбол – це прекрасна можливість цікаво і активно провести 23 лютого в колі друзів або на корпоративі серед співробітників. Грати в пейнтбол можна на обладнаному майданчику, в лісі, в будівлі – все залежить від Ваших побажань.

3. Військовий оркестр

Світної на сонці мідь духових і звуки пружного маршу на параді, дзвінкий вальс, що летить над алеями парків, «Прощання слов’янки» і «Амурські хвилі» – звучання військового оркестру завжди зачаровує, народжує ні з чим не порівнянну атмосферу. 23 лютого у Вас є можливість відчути її.

4. Дегустація вин

Дегустація вин – це унікальна можливість для всіх любителів спробувати відомі вина, отримати спеціальні знання дегустації, і сформувати переваги своїх особистих смакових якостей! Ми із задоволенням допоможемо Вам по-справжньому насолодитися особливостями вина.