БРАТИ БОРИСЕНКО

Борисенко, фото4Борисенко, фото2борисенко,фото1Борисенко, фото3
starIcon6/10

Успіх близнюків був грандіозний! «Бо-ри-сен-ко!» – Скандували шанувальниці на концертах, закидаючи своїх улюбленців м'якими іграшками. А коли брати потрапили в номінацію на вибування…

Product Description

Свій шлях на сцену близнюки з Дніпропетровська почали торік з наївною дитячою хитрощі. Суворі вікові обмеження (на кастинги шоу Нового каналу «Фабрика зірок 3» допускалися тільки хлопці, яким виповнилося 18 років) змусили братів на першому прослуховуванні додати собі годик. Звичайно, потім довелося зізнатися. Але до цього моменту життєрадісні, сонячні хлопці встигли зачарувати всіх членів журі, тому музичний продюсер шоу, знаменитий композитор Костянтин Меладзе зробив для братів виняток і в шоу все-таки взяв.

Успіх близнюків був грандіозний! «Бо-ри-сен-ко!» – Скандували шанувальниці на концертах, закидаючи своїх улюбленців м’якими іграшками. А коли брати потрапили в номінацію на вибування, розгнівані глядачки просто обривали телефони Нового каналу. І нехай переможцем шоу став інший учасник (Борисенко увійшли в число фіналістів), для тисяч шанувальників брати були і залишаються кращими!

Вартість 26000 грн
Тривалість виступу 45 хв
Додатково оплачується технічний райдер
Вiдео