ОРЕНДА ТЕНТОВОi КОНСТРУКЦii “УНiФЛЕКС”

Аренда тентовой конструкции "Унифлекс"
unifleks2unifleks3unifleks1unifleks4
starIcon10/10

Тентові павільйони uniflex призначені для використання в якості тимчасових споруд з шириною прольоту конструкції до 30 м. Найбільшого поширення в світі тентові павільйони uniflex отримали в якості швидкомонтованих павільйонів для проведення різного роду…

Product Description

Тентові павільйони uniflex призначені для використання в якості тимчасових споруд з шириною прольоту конструкції до 30 м. Найбільшого поширення в світі тентові павільйони uniflex отримали в якості швидкомонтованих павільйонів для проведення різного роду великих корпоративних, приватних та масових заходів на відкритих майданчиках: презентацій, виставок, весіль , ювілеїв, а також спортивних та інших відповідних заходів.

Іншими словами там, де потрібно в певному місці побудувати зал середніх і великих розмірів (включаючи VIP-рівень), дані павільйони – найкраще вирішення проблеми. Іншою сферою застосування тентів uniflex є їх використання в якості тимчасових складів і укриттів. Оренда тентів дозволяє використовувати дані шатри для проведення виїзних виставок, дискотек, корпоративів і великих масових заходів без великих капіталовкладень в стаціонарні будівлі.

Вартість
Тривалість виступу
Додатково оплачується