ОРЕНДА БАНЕРНИХ КОНСТРУКЦIЙ

Аренда баннерных конструкций в Киеве press wall (пресс волл), brand wall (бренд волл), фото баннер, backstage (бекстейдж)
presswall1presswall2presswall4presswall3
starIcon10/10

Конструкція Прес волл ( Press wall ) або Бренд волл ( Brand wall ) , а також звані фотобаннер , фото волл , банер для фотосесії Backstage ( бекстейдж ) – використовуються на різних святах та заходах , як заднього фону для сцени , подіуму , фотостенди або просто інформаційного носія. На сімейних святах або весіллях…

Product Description

Оренда та виготовлення прес волла, бренд Волла в Київ на свято чи захід – весілля, презентацію, корпоратив, випускний вечір.

Конструкція Прес волл ( Press wall ) або Бренд волл ( Brand wall ) , а також звані фотобаннер , фото волл , банер для фотосесії Backstage ( бекстейдж ) – використовуються на різних святах та заходах , як заднього фону для сцени , подіуму , фотостенди або просто інформаційного носія. На сімейних святах або весіллях і днях народженнях бренд волл виставляється у вигляді задника для фото та відеозйомки , на виставках і конференціях як задника для сцени. Оренда такого фотостенд відмінно підійде для зустрічі гостей на весіллі , корпоративі , випускному вечорі , презентації в Києві. Наша банерна конструкція може бути стандартного розміру або розміру виготовленого на замовлення будь-якої конфігурації . Фахівці нашої компанії можуть проконсультувати вас з установки , розмірами та монтажу фото банера , прес Волла , бренд Волла на місці вашого івенту . Нашу банерну коструцію можна взяти на прокат ( в оренду) на час проведення вашого заходу.

Відмінність нашої банерної конструкції в тому, що полотно закриває банер з лицьового боку.

Прес волл (Press wall), Бренд волл (Brand wall), фото банер або фотостенд в Києві – це ідеальний спосіб презентації вашого бренду або для зустрічі гостей на вашому заході. Розміри нашого фото банера – 2.20 (висота) – 2.80 (ширина).

Вартість
Тривалість оренди
Додатково оплачується