View Cart “Iрина Бiлик” has been added to your cart.

Табула Раса

Табула Раса
tabularasa1
starIcon8/10

Одна з найбільш «старих» українських гуртів Табула Раса має в своєму репертуарі багато знайомих усім хітів. Колектив ніколи не зраджував своєму стилю – легкий цинізм, «вуличний» відтінок…

Product Description

Одна з найбільш «старих» українських гуртів Табула Раса має в своєму репертуарі багато знайомих усім хітів. В середині 90-х цей колектив був мега популярний, вони випускали нові пісні і мали можливість знімати кліпи. Зараз же це рок-група з великим пісенним багажем і десятками сучасних композицій.

Колектив ніколи не зраджував своєму стилю – легкий цинізм, «вуличний» відтінок пісень, трохи лірики. Всі композиції російською мовою, як хіти, так і новіші. Їх серйозна музика неодмінно сподобається вашим гостям, а особливо чоловічій половині. Репертуар розрахований на молодь і людей старшого віку.

Табула Раса стане хорошим доповненням до програми ювілею, дня народження, корпоративу або тематичного вечора. Завдяки величезному репертуару ви зможете вибрати щось з хітів 90-х або заповнити виступ тільки «свіжими» композиціями.

Вартість
Тривалість виступу
Додатково оплачується
Вiдео