Ryze

Ryze сайт
Ryze1Ryze2Ryze3
starIcon10/10

Микола Клiцов пiд псевдонiмом Ryze проявив себе на роликах в iнстаграмовi, як веселий i усмiхнений хлопець, який за лiченi хвилини може придумати бiт i текст пiснi на будь-яку…

Product Description

Замовлення виступу по тел: (096)-754-24-80, (093)-181-61-60

Ryze – це воiстину новий справжнiй фанат молодi. Його пiснi пiдкорили iнстаграм i стали основою для вiдео з тiк току. Стиль цього автора дуже мелодiйний i нiжний, а пiснi зрозумiлi кожному. У його текстах видно нотку позитиву i дитячого максималiзму. Адже не дарма його так люблять дiти!

Популярними пiснями автора стали: “Патi на твоєму лiжку”, “Передоз”, “Полюби мене таким”, “Тисни на газ”. В загальному артист виконує пiснi росiйською мовою. Бiльшiсть композицiй немов кличуть на танцмайданчик i пiднiмають настрiй своєю ритмiчнiстю.

Микола Клiцов пiд псевдонiмом Ryze проявив себе на роликах в iнстаграмовi, як веселий i усмiхнений хлопець, який за лiченi хвилини може придумати бiт i текст пiснi на будь-яку тематику. Цей молодий виконавець i композитор своїх пiсень пiдкорить не одне жiноче серце. А стиль i звучання музики стануть забарвленням будь-якому заходу.

Вартість
Тривалість виступу 1 година
Додатково оплачується технічний та побутовий райдери
Вiдео