Ramil

Ramil сайт
Ramil1Ramil2Ramil3
starIcon9/10

Ramil сподобається гостям рiзного вiку, адже його треки зрозумiлi та дуже iмпульсивнi. У вас не залишиться вибору просто залишитися без танцю. Харизматичнiсть i нiжнiсть…

Product Description

Замовлення виступу по тел: (096)-754-24-80, (093)-181-61-60

Ramil – це зiрка 2020 року, його пiснi пiдкорюють серця молодi своїм звучанням i мелодiйнiстю, а треки чутно на всiх вечiрках i дискотеках. Основними жанрами в написаннi пiсень є: реггетон i всiма улюблена поп-музика. Молодий репер Ramil претендує на звання найпопулярнiшого артиста в шоу-бiзнесi. Його треки широко славляться серед молодi та пiдлiткiв.

Легкi удари та ритмiчнiсть в переплетеннi з душевними треками не залишили виконавця в тiнi. У музицi Ramil спостерiгаються танцювальнi нотки та лiричнi рядки про кохання, зраду i нiжностi, а також дружбу i вiрнiсть.

Ramil сподобається гостям рiзного вiку, адже його треки зрозумiлi та дуже iмпульсивнi. У вас не залишиться вибору просто залишитись без танцю. Корпоративи, Днi народження i навiть весiлля пiд силу цьому новому i популярному виконавцевi. Харизматичнiсть i нiжнiсть образу артиста, зможе створити справжнє шоу на сценi.

Вартість
Тривалість виступу 1 година
Додатково оплачується технічний та побутовий райдери
Вiдео