Олег Кензов

Олег Кензов сайт
Олег Кензов1Олег Кензов2Олег Кензов3
starIcon8/10

Не тiльки запальний репертуар панує в Олега, а й оригiнальнi та дотепнi треки переплiтаються з музичним аккомпонiюванням артиста. Всiм вiдомi треки «Пацанська», «Дим кальяну» та…

Product Description

Замовлення виступу по тел: (096)-754-24-80, (093)-181-61-60

Популярний попвиконавець пiдкорить будь-яке жiноче серце за лiченi хвилини. Його харизма i репертуар виконання не залишать байдужим шанувальникiв спiвака. В юностi Олег часто пiдробляв в нiчних клубах, тому не з чуток знає, як завоювати увагу публiки. Першим жанром у виконаннi пiсень артиста був хiп-хоп стиль. Пiсля того вiн спробував себе на проектi шоу “Х-фактор 2”, де i почався зоряний шлях шоумена та артиста в однiй особi.

Олег Кензов знає, як розбудити сумну публiку, адже вiн сам пише тексти до своїх пiсень. Артист стане хорошою родзинкою до шоу програми Дня народження або ювiлея, корпоративу, презентацiї, приватної вечiрки та iнших заходiв.

Не тiльки запальний репертуар панує в Олеговi, а й оригiнальнi та дотепнi треки переплiтаються з музичним аккомпонiюванням артиста. Всiм вiдомi треки «Пацанська», «Дим кальяну» i «За кайф» пiдкорюють серця, як чоловiкiв, так i жiнок. Вiн легко знайде пiдхiд до будь-якої людини й подарує вiдчуття веселощiв всьому залу.

Вартість
Тривалість виступу 1 година
Додатково оплачується технічний та побутовий райдери
Вiдео