View Cart “ТНМК” has been added to your cart.

Мiшель Андраде

Мишель Андраде сайт
Мишель Андраде1Мишель Андраде2Мишель Андраде3
starIcon10/10

З Мiшель Андраде на святi точно не буде нудно! Вона знає, як розбудити сумовитих гостей i заповнити зал своєю енергетикою i невтомним драйвом руху та пiснi. Нiжнiсть в голосi й пластичнiсть…

Product Description

Замовлення виступу по тел: (096)-754-24-80, (093)-181-61-60

Мiшель Андраде — українсько-болiвiйська спiвачка, яка заявила про себе на проектi «X-фактор». Її неординарна зовнiшнiсть в переплетеннi з приємним голосом пiдкорюють все бiльше нових сердець фанатiв. Латиноамериканська пристрасть панує в текстах i музицi Андраде. Сама ж артистка виконує свої хiти п’ятьма мовами, вносячи в поп-музику нову хвилю драйву та енергiї.

Ця юна особистiсть стане справжнiм успiхом на будь-якому святi. Латиноамериканськi мотиви та запальний характер Андраде пiдкорять серця, не тiльки дiтей, а й дорослої половини залу. Дiвчина реалiзує себе як спiвачка, телеведуча, актриса i навiть танцiвниця. Невичерпний потiк енергiї, подарує вiдчуття ритму будь-якiй людинi на святi.

Її перший хiт — пiсня «Нескiнченна любов» (Amor), переведена на три популярних мови. Саме iспанську версiю пiснi Мiшель написала самостiйно. Ця яскрава зiрочка на небосхилi шоу-бiзнесу, придбала за кiлька пiсень значну порцiю шанувальникiв. З нею на святi точно не буде нудно! Вона знає, як розбудити сумовитих гостей i заповнити зал своєю енергетикою i невтомним драйвом руху та пiснi. Нiжнiсть в голосi й пластичнiсть в русi пiдносять Мiшель Андраде на п’єдестал українського шоу-бiзнесу.

Вартість
Тривалість виступу 45 хв.
Додатково оплачується технічний та побутовий райдери
Вiдео