Elvin Grey

Elvin Grey сайт
Elvin Grey1Elvin Grey2Elvin Grey3
starIcon8/10

Артист полюбився публiки не тiльки завдяки чудовому виконанню i репертуару, а й мистецтву поводитися з залом. Його пiснi вражають до глибини душi свої звучанням i незвичайними ритмiчними рухами…

Product Description

Замовлення виступу по тел: (096)-754-24-80, (093)-181-61-60

Юльякшiн Радик Мухарлямовiч, вiдомий бiльше пiд псевдонiмом, як Елвiн Грей, знаходиться в шоу-бiзнесi росiйської естради. У напрямку музики вiн вибрав поп-стиль виконання. Свої пiснi артист виконує на трьох популярних мовах: башкирською, татарською та росiйською.

Заслужений артист Республiки Башкортостан, отримав iм’я “Башкирського Джастiна Бiбера”. Його пiснi вражають до глибини душi своїм звучанням i незвичайними ритмiчними рухами. У 2016 роцi артист був визнаний на номiнацiю «Людина року культури Татарстану». У його арсеналi невичерпна кiлькiсть шанувальникiв по всьому свiту.

Пiсня Elvin Grey “Красуня” пiдкорила безлiч фанатiв своєю мелодiйнiстю у звучаннi та легким сприйняттям тексту. В iсторiю пiсень полягають особистi переживання автора i рiзнi казуснi ситуацiї. Артист полюбився публiки не тiльки завдяки чудовому виконанню i репертуару, а й мистецтву поводитися з залом.

Вартість
Тривалість виступу 1 година
Додатково оплачується технічний та побутовий райдери
Вiдео