Ельбрус Джанмiрзоев

Эльбрус Джанмирзоев сайт
Эльбрус Джанмирзоев3Эльбрус Джанмирзоев4Эльбрус Джанмирзоев1Эльбрус Джанмирзоев2
starIcon10/10

Якщо ви хочете здивувати своїх гостей вищим пiлотажем, вiдчути, який позитив може дарувати артист для глядачiв, отримати масу яскравих вражень, Ельбрус Джанмiрзоев стане вiдмi…

Product Description

Замовлення виступу по тел: (096)-754-24-80, (093)-181-61-60

Творчий шлях цього артиста припав на студентськi роки. Тодi закоханий хлопець викладав свої тексти в соцiальну мережу i подумати не мiг, що незабаром пiдкорить безлiч жiночих сердець.

Репертуар цього виконавця вiдомий всiм, а його пiснi звучать в головi кожної дiвчини та хлопця. На сьогоднi Ельбрус Джанмiрзоев — це популярний автор i виконавець своїх пiсень, з масштабною аудиторiєю фанатiв по всьому свiту. Його хiти: «Чародiйка», «Бродяга», стали творчою прикрасою будь-якого свята. Люди з радiстю танцюють та пiдспiвують виконавцю, оскiльки слова легко залишаються в пам’ятi гостей.

Дебютною пiснею була композицiя пiд назвою «Очi карi-карi», яку хлопець розмiстив на своїй сторiнцi “ВКонтакте”. Дана пiсня стала лiдером хiт-парадiв i звучала в кожному кафе i ресторанi. Якщо ви хочете здивувати своїх гостей вищим пiлотажем, вiдчути, який позитив може дарувати артист для глядачiв, отримати масу яскравих вражень, Ельбрус Джанмiрзоев стане вiдмiнним вибором, для будь-якого свята.

Вартість
Тривалість виступу 1 година
Додатково оплачується технічний та побутовий райдери
Вiдео