View Cart “ОЛЬГА ЦИБУЛЬСЬКА” has been added to your cart.

Бабек Мамедрзаев

Бабек Мамедрзаев сайт
Бабек Мамедрзаев1Бабек Мамедрзаев2Бабек Мамедрзаев3
starIcon8/10

Репертуар Бабека Мамедрзаева сподобається молодi та людям старшого вiку. Їхнi мотиви простi, а сюжети пiсень всiм знайомi. Безсумнiвно, проникливi пiснi «Для тебе» i «Ми…

Product Description

Замовлення виступу по тел: (096)-754-24-80, (093)-181-61-60

Бабек Мамедрзаев музикант i виконавець в стилi поп-музика. Вiн знаходиться в лейблi Elvin Grey Music. Виконавець спiває пiснi чотирма мовами. У 2019 виконавець написав унiкальну пiсню, яка незабаром стала хiтом пiд назвою “Принцеса”.

Бабек народився в Шимкентi та з дитинства любив спiвати на арабському, азербайджанською, курдському. Згодом юнак виступав на мiських концертах, весiллях та рiзноманiтних заходах. Все це приносило йому умиротворення “Для душi”.

Казахстанська кров вирує безперервним потоком в репертуарi Бабека Мамедрзаева. Автор своїх пiсень i композитор сам пише вiршi та музику на свої пiснi, а старший брат Самед виступає спiвавтором. Репертуар Бабека Мамедрзаева сподобається молодi та людям старшого вiку. Його мотиви простi, а сюжети пiсень знайомий кожному. Безсумнiвно душевнi пiснi «Для тебе» i «Зiтканi ми», колаборацiя з Магомедом Теймурова «Не згадуй мене» i трек «Де…?» пiдкорюють безлiч жiночих сердець.

Вартість
Тривалість виступу 1 година
Додатково оплачується технічний та побутовий райдери
Вiдео