Андрiй Рибарчук

rybar2rybar1
starIcon8/10

Крім таланту співу Андрій Рибарчук чудово грає на фортепіано і гітарі. Деякі композиції можуть стати дійсно унікальними під акомпанемент цих інструментів в особистому виконанні артиста…

Product Description

Організація виступу по тел: (096)-754-24-80, (093)-181-61-60

Андрій Рибарчук дійшов до фіналу «Голос Країни» 8 сезон завдяки своїй впевненості та унікальному звучанню голосу. Тембр виконавця м’який і злегка приглушений, але в той же час в ньому є сильні чоловічі ноти. Завдяки такій особливості його композиції легко впізнати серед десятків інших. Після участі в шоу артист займається сольною кар’єрою і активно розвивається.

Крім таланту співу Андрій Рибарчук чудово грає на фортепіано і гітарі. Деякі композиції можуть стати дійсно унікальними під акомпанемент цих інструментів в особистому виконанні артиста. Репертуар Андрія Рибарчука в основному складається зі світових хітів і класики. Він виконує композиції російською, українською та англійською мовою. Унікальною особливістю артиста також став стиль виконання – впевнений, легкий, дуже простий і зрозумілий. Артист тримається на сцені невимушено і відкрито, але в той же час притягує до себе увагу глядачів.

Андрій Рибарчук чудово виконує будь-які композиції. Його програма може складатися з ваших улюблених хітів або власних пісень артиста. До того ж цей молодий хлопець сподобається всім вашим гостям, як молоді, так і людям старшого віку.

Вартість
Тривалість виступу 45 хв
Додатково оплачується технічний та побутовий райдери
Вiдео