NILETTO

NILETTO сайт
NILETTO2NILETTO3NILETTO4
starIcon9/10

NILETTO – популярний російський виконавець і учасник шоу “Пісні” на телеканалі ТНТ. Справжній фурор викликав у 2020 році зі своїми піснями: “Любимка”, “Краш”, “Ти така…

Product Description

Замовлення виступу по тел: (096)-754-24-80, (093)-181-61-60

NILETTO – популярний російський виконавець і учасник шоу “Пісні” на телеканалі ТНТ. Справжній фурор викликав у 2020 році зі своїми піснями: “Любимка”, “Краш”, “Ти така гарна”, “Бузок” і тд. Головного виконавця звуть Данило Прудко. 1991 року народився в Тюмені, батьки не були відомими людьми, але всіляко підтримували сина в його сольній кар’єрі. Свою популярність артист знайшов у 2018 році на телеканалі “Зірка” в шоу “Нова зірка”, де дійти до тріумфу і п’єдесталу переможців, він так і не зміг.

Композиція NILETTO під назвою “Любимка” у 2019 році підкорила безліч хіт-парадів і подарувала артистові нову хвилю популярності. Замовивши NILETTO на своє свято ви зарядитесь морем позитиву і невтомною енергією артиста. Діти просто обожнюють NILETTO і з радістю підтанцьовують або підспівують чудовому артисту. Данило чудово співає і танцює, а також зможе підтримати розмову з аудиторією, що також важливо для гарного виконавця.

Артист випустив два альбоми. У 2018 році вийшов альбом під назвою “Хентай”, а у 2019 році – “Голос чернеток”. Виконавець з радістю презентує будь-яку пісню зі свого репертуару.

Вартість
Тривалість виступу 1 година
Додатково оплачується технічний та побутовий райдери
Вiдео