ЖИВI СТАТУI

livestat1livestat2livestat3
starIcon8/10

Живі статуї / столи на свято або захід у Києві представляють із себе роботу професійних акторів або аніматорів, загримованих за подобою вуличних статуй (бронза, олово, гіпс, глина, та ін)…

Product Description

Живі статуї / столи на свято або захід у Києві представляють із себе роботу професійних акторів або аніматорів, загримованих за подобою вуличних статуй (бронза, олово, гіпс, глина, та ін) за допомогою сучасної техніки body art (мистецтво розпису тіла), а також різних додаткових елементів.

Робота таких статуй різноманітна: вони можуть стояти нерухомо, можуть періодично міняти позиції, також можуть постійно знаходиться в русі, використовуючи різні хореографічні елементи, або просто ходити по залу, в якому проходить захід. Живі статуї в Києві добре привертають до себе увагу і можуть використовуватися в рекламних проектах і акціях, а також у презентаціях. Та й на будь-якому іншому заході Ваші гості не обійдуть увагою такі незвичайні статуї. Живі статуї в Києві здатні створити і підкреслити потрібну атмосферу і тематику свята.

Вартість
Тривалість виступу
Додатково оплачується
Вiдео