Випускний вечір ліцею "Інтелект"

Випускний вечір ліцею "Інтелект"

 

 

 

Дата - 01.06.13

Кількість - 200 чол

Подія - Випускний вечір 2013

Замовник - Батьківський комітет

Випускний вечір ліцею "Інтелект"

 Як будь-яку людину характеризують її вчинки, так і нашу компанію - її проекти. Яскраві фото, динамічне відео - все це є доказом того, що свято вдалося. Досягнута основна мета нашої роботи - щастя і іскри радості в очах випускників та їх батьків, які стали гостями зоряного випускного вечора ліцею "Інтелект", проведеним івент агенцією Шаленій.Kyiv-Event.

Наша компанія завжди дотримується сучасного стилю організації та проведення випускного вечора в Києві, тому випуск ліцею "Інтелект" ми намагалися зробити саме таким - неповторним, динамічним і унікальним. Чого не скажеш, тільки про одну ідеї здивувати випускників відзнятим відео пародією на ролик "Harlem Shake" про те, як проходять батьківські збори в школі.

Урочиста частина проходила у ляльковому театрі на Грушевського, від куди був організований трансфер в ресторан "Кідев". На вході в ресторан всіх гостей зустрічала червона доріжка, леді фуршет, ведучий, а також фото банер на тлі якого кожен міг зробити фото на пам'ять - все було організовано в кращих традиціях селебріті. У шоу програмі виступили: вогняне шоу, 2 ведучих, брейк данс команда. Протягом усього вечора здійснювалася онлайн відео трансляція. Посмішки радості і сльози розставання - все перемішалося на святі прощання з дитинством. Випускники ліцею "Інтелект" стали учасниками незабутнього заходу.