ВИПУСКНИЙ ВЕЧiР 76 ШКОЛИ

У житті кожного з нас відбуваються важливі події, які залишаються у спогадах на все життя. Одним з таких моментів є випускний вечір у Києві.Це вечір прощання з дитинством перед кроком у доросле життя, період вибору життєвого шляху, майбутньої професії, перевірки власних сил, становлення особистості. Час дорослих вчинків і важливих рішень – одним словом нелегкий час для юних людей. За цим до організації випускного вечора потрібно поставитися з повною віддачею і відповідальністю. Власне що і зробила наша команда організовуючи випускний бал Спеціалізованої школі № 76 О.Гончара. Давайте подивимося що з цього вийшло.

Святкування проходило в Ресторані “Околиця”. Обслуговування і кухня були на вищому рівні, за що ресторану величезне спасибі. Біля входу випускників урочисто зустрічав ведучий Олександр, приділяючи кожному увагу і озвучуючи для всіх присутніх коротку біографію і досягнень за шкільні роки. Після випускники пройшлися червоною доріжкою під шквал оплесків і фотовспишок в банкетний зал.

Для того щоб випускники не нудьгували й веселилися протягом усього свята, нами був написаний індивідуальний сценарій, який розроблявся безпосередньо під самих учасників з урахуванням всіх їхніх побажань, смаків і уподобань. Саша чудово втілив всі наші задумки в реальність і провів вечір на всі сто =) Справедливо вважається хороший ведучий на випускний в Києві половина успіху. Звичайно ж програма не була б такою успішною яби не присутність DJ c музичним супроводом що тримає всіх у ритмі танцю всю ніч. Також йому допомагала вокалістка Юлія виконавши як авторські пісні, так і пісні відомих артистів добивши до нашого свята музичну родзинку. Світанок зустрічали в романтичній обстановці серед безлічі палаючих свічок і зворушливих звуків скрипки виконуючих в живу нашим музикантом. На такій чудовій ноті ми й завершили наш урочистий випускний вечір.

Щоб назавжди залишити в пам’яті казкові спогади нами було надано послуги фото і відеозйомкі. Запрошені фахівці запечетлілі від початку і до кінця все те, що відбувалося протягом усього вечора і надали професійно змонтований фільм і фотографії. Таким чином випускники завжди зможуть згадати свою розлуку зі школою.

Наша компанія при організації та проведення випускного вечора в Києві завжди викладається на всі 100% що б Ваше свято залишався самим яскравим і незабутнім. З любов’ю Ваше івент агентством Шаленій.Kyiv-Event.