зустріч випускників

Організація та проведення зустрічі випускників у Києві

 Як же приємно деколи зустрітися в колі старих друзів та однокласників ( однокурсників ) і згадати шкільні , студентські роки. Організація та проведення зустрічі випускників у Києві - це стара і добра традиція в усіх навчальних закладах - школах , училищах , ліцеях , інститутах , університетах та академіях . Організація цього радісного свята найчастіше лягає на плечі оргкомітету. Але навіть найактивнішим організаторам , учасникам цієї зустрічі маючим достатньо вільного часу необхідна допомога і підтримка в проведенні цього заходу. Фахівці в області Івент (організація свят) , організатори і сценаристи івент агенції "Шаленій.Kyiv -Event" допоможуть зробити вашу зустріч динамічною, яскравою і такою ж веселою, і незабутньою, як ваші роки навчання!

Звернувшись в нашу агенцію, ви зможете обговорити всі деталі і специфіку заходу. Ми складемо цікавий сценарій проведення свята, при необхідності напишемо його з гумором нагадавши про ваші навчальні роки. Ведучий вечора, музичний та світловий супровід, КВК номери, море жартів й сміху, смачний банкетний стіл і затишний інтер'єр - атмосфера зустрічі випускників залишить яскраве враження юнацьких років. Одним з варіантів проведення заходу може бути тематична вечірка, наприклад в стилі Оскар. Приклад такого заходу ви можете переглянути в розділі "Випускний вечір в Києві"

Професійна фото та відеозйомка дозволить всім учасникам зустрічі зберегти пам'ять про своїх шкільних, студентських друзів ще на багато років!

 

                Ресторани                                 Ведучі                               Артисти                               Музика

   Організація зустрічі випускників у Києві     Проведення зустрічі випускників  зустріч випускників в школі     muznews